График Зала Аеробика

Comments are closed

 

 

 

 

ПОНЕДЕЛНИК   

08: 45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

10: 00ч.  “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час на 29.04.2019г,)

11: 00ч. “Body Balance” – Илияна

12: 00ч. “BodyWork” – Злати 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин 

16: 00ч. “Тae Bo” – Емо 

17: 30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18: 25ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати

19: 45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими 

 

ВТОРНИК

08: 45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

09: 50ч. “Yoga Pilates” Светла 

11: 00ч. “Kangoo Jumps” – Марина , за обувки GSM: 0882 / 949-315 

12: 00ч. “Body Balance” – Илияна

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17: 25ч. “Тae Bo” Емо 

18: 30ч. “BodyWork” –  Злати 

19: 50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо

 

СРЯДА

09: 00ч. “Kangoo Jumps” – Марина , за обувки GSM: 0882 / 949-315  

10: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11:00ч. “Body Balance” – Илияна  

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “CrossFit & Tabata” – Емо 

17:30ч. “Степ аеробика” – Мики

18:30ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати

19:45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

 

ЧЕТВЪРТЪК

08:45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

09:50ч. “Yoga Pilates” – Светла (няма час на 14.03.2019 г.)

11:00ч. “Kangoo Jumps” – Марина, за обувки GSM: 0882/949-315 

12:00ч. “Body Balance” – Илияна 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17:25ч. “Тae Bo” – Eмо 

18:30ч. “BodyWork” –  Злати

19:50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо 

 

ПЕТЪК

08:45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

10:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11:00ч. “Body Balance” – Илияна

12:00ч. “Фитбол” – Злати

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “Тae Bo” – Емо  

17:30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18:30ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

19:50ч. “CrossFit & Tabata” – Емо 

 

СЪБОТА

Ансамбъл за народни танци и хора “Рипни-ка” открива нова начинаеща група на 07.11.2019г. (събота). За подробности и записване – GSM: 0885 441 435, Светла Милошева; https://www.facebook.com/events/486732195199718/

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла 

10:00ч. Народни танци (напреднали) – Светла 

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) – Светла 

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

13:20ч. “CrossFit & Tabata”  – Емо

14:30ч. “Zumba@” – Злати (няма час на 27.04.2019г,)

16:00ч. “Tae Bo” – Емо  

17:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час на 27.04.2019г,)

18:15ч. “Kangoo Jumps”- Марина, за обувки GSM: 0882/949-315 

 

НЕДЕЛЯ

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла  

10:00ч. Народни танци (напреднали) –  Светла  

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) –  Светла 

12:00ч. “Fitball” – Злати (няма час на 28.04.2019г,)

13:20ч. “CrossFit & Tabata” Емо

14:30ч. “Zumb@” – Злати (няма час на 28.04.2019г,)

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час на 28.04.2019г,)

17: 20ч.  “ Kangoo Jumps ” –  Мариназа обувки  GSM: 0882 / 949-315

18: 45ч. “SALSA” ( начинаещи ) –  Митко  

19: 45ч. “BACHATA” (всички нива) – Митко  

20: 30ч.  “CUBAN SALSA” (всички нива) – Митко