График Зала Аеробика

Comments are closed

 

 

 

 

ПОНЕДЕЛНИК   

08: 45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

10: 00ч.  “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

11: 00ч. “Power Balance” – Илияна

12: 00ч. “BodyWork” – Злати 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин 

16: 00ч. “Тae Bo” – Емо 

17: 30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18: 25ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

19: 45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими 

 

ВТОРНИК

08: 45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

09: 50ч. “Yoga Pilates” Светла 

11: 00ч. “Kangoo Jumps” – Марина , за обувки GSM: 0882 / 949-315 (няма час на 27 август 2019) 

12: 00ч. “Power Balance” – Илияна

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

17: 25ч. “Тae Bo” Емо 

18: 30ч. “BodyWork” –  Злати 

19: 50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо

 

СРЯДА

09: 00ч. “Kangoo Jumps” – Марина , за обувки GSM: 0882 / 949-315 (няма час на 28 август 2019)

10: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019) 

11:00ч. “Power Balance” – Илияна 

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “CrossFit & Tabata” – Емо 

17:30ч. “Степ аеробика” – Мики

18:30ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

19:45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

 

ЧЕТВЪРТЪК

08:45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

09:50ч. “Yoga Pilates” – Светла 

11:00ч. “Kangoo Jumps” – Марина, за обувки GSM: 0882/949-315  (няма час на 22 и 29 август 2019)

12:00ч. “Power Balance” – Илияна 

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

17:25ч. “Тae Bo” – Eмо 

18:30ч. “BodyWork” –  Злати

19:50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо 

 

ПЕТЪК

08:45ч. “CrossFit & Tabata” Емо

10:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

11:00ч. “Power Balance” – Илияна

12:00ч. “Фитбол” – Злати

13: 30ч. “ЛФК за деца” – Мартин

16:00ч. “Тae Bo” – Емо  

17:30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18:30ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

19:50ч. “CrossFit & Tabata” – Емо 

 

СЪБОТА

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла 

10:00ч. Народни танци (напреднали) – Светла 

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) – Светла 

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

13:20ч. “CrossFit & Tabata”  – Емо

14:30ч. “Zumba@” – Злати (няма час до 22.09.2019)

16:00ч. “Tae Bo” – Емо  

17:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

18:15ч. “Kangoo Jumps”- Марина, за обувки GSM: 0882/949-315

 

НЕДЕЛЯ

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла  

10:00ч. Народни танци (напреднали) –  Светла

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) –  Светла

12:00ч. “Fitball” – Злати

13:20ч. “CrossFit & Tabata” Емо

14:30ч. “Zumb@” – Злати (няма час до 22.09.2019)

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами (няма час от 17 до 31 август 2019)

17: 20ч.  “ Kangoo Jumps ” –  Мариназа обувки  GSM: 0882 / 949-315 

18: 45ч. “SALSA” ( начинаещи ) –  Митко  (няма час до 16.09.2019)

19: 45ч. “BACHATA” (всички нива) – Митко (няма час до 16.09.2019)

20: 30ч.  “CUBAN SALSA” (всички нива) – Митко (няма час до 16.09.2019)