График Зала Аеробика

Comments are closed

 

 

 

 

Уважаеми клиенти,

Във връзка с наложените противоепидемични мерки е необходимо:

– да дезинфекцирате ръцете си на касата, при влизане в залата.

– да се преобувате с чисти спортни обувки, предназначени само за зала.

– да използвате лична хавлиена кърпа по време на тренировка.

– да спазвате физическа дистанция от 1,5м. и

– да използвате маска САМО в коридорите на залата и съблекалните

ПОНЕДЕЛНИК   

08: 45ч. CrossFit & Tabata Емо 

10: 00ч.  “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11: 00ч. “Power Balance” – Илияна  

12: 00ч. “Body Work” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

13: 15ч. “ЛФК за деца” – Мартин, GSM: 0896 33 33 97 (с предварително записване) 

16: 00ч. “Тae Bo” – Емо 

17: 30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18: 30ч. “Комбинирана гимнастика” – ЗлатиGSM:0885 / 232-237 (с предварително записване)  

19: 45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими 

 

ВТОРНИК

08: 45ч. CrossFit & Tabata Емо 

09: 50ч. “Йога Пилатес” Светла 

11: 00ч. “Kango Jumps” – Марина, за обувки GSM: 0882 / 949-315 

12: 00ч. “Power Balance” – Илияна 

13: 15ч. “ЛФК за деца” – Мартин, GSM: 0896 33 33 97 (с предварително записване) 

16: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами

17: 25ч. “Тae Bo”  Емо 

18: 30ч. “Body Work” –  Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

19: 50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо 

 

СРЯДА

09: 00ч. “Kango Jumps” (за начинаещи) – Марина, за обувки GSM: 0882 / 949-315 

10: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11: 00ч. “Power Balance” – Илияна   

12: 00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

13: 15ч. “ЛФК за деца” – Мартин, GSM: 0896 33 33 97 (с предварително записване) 

16: 00ч. “CrossFit & Tabata”  – Емо 

17: 30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18: 30ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

19: 45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими 

 

ЧЕТВЪРТЪК

08: 45ч. “CrossFit & Tabata”Емо

09: 50ч. “Йога Пилатес” – Светла 

11: 00ч. “Kango Jumps” – Марина , за обувки GSM: 0882 / 949-315 

12: 00ч. “Power Balance” – Илияна  

13: 15ч. “ЛФК за деца” – Мартин, GSM: 0896 33 33 97 (с предварително записване) 

16: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17: 25ч.  “Тae Bo” – Емо

18: 30ч. “Body Work” –   Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване)  

19: 50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо

 

ПЕТЪК

08: 45ч. “CrossFit & Tabata” Емо 

10: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11: 00ч. “Power Balance” – Илияна 

12: 00ч. “Фитбол” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

13: 15ч. “ЛФК за деца” – Мартин, GSM: 0896 33 33 97 (с предварително записване) 

16: 00ч.  “Тae Bo” – Емо 

17: 30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18: 30ч.  “Комбинирана гимнастика” – Мими

19: 50ч. “CrossFit & Tabata” – Емо

 

СЪБОТА 

09: 00ч. Народни танци (напреднали) –  Светла 

10: 00ч. Народни танци (майсторски клас) – Светла  

11: 00ч. Народни танци (начинаещи – от 26.09.2020г.) –  Светла

12: 00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване) 

13: 15ч. “CrossFit & Tabata” – Емо 

14: 15ч. “Lady Dance” –  Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване),  (няма час на 21.11.2020г.)

15: 15ч.   “Стречинг” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване),  (няма час на 21.11.2020г.)  

16: 00ч.  „Тае Бо“ – Емо  

17: 00ч.  “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

18: 30ч. “Kango Jumps” (напреднали) –Марина , за обувки GSM: 0882/949-315 

 

НЕДЕЛЯ

09: 00ч. Народни танци (напреднали) – Светла 

10: 00ч. Народни танци (майсторски клас) – Светла 

11: 00ч. Народни танци (начинаещи – от 26.09.2020г.)  Светла 

12: 00ч. „Фитбол“ – Злати  

13: 15ч. „CrossFit & Tabata“ Емо 

14: 15ч. “Lady Dance” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване),  (няма час на 22.11.2020г.)

15: 15ч. “Стречинг” – Злати, GSM:0885 / 232-237 (с предварително записване),  (няма час на 22.11.2020г.)

16: 00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17: 30ч. “Kango Jumps” (напреднали) – Марина , за обувки GSM: 0882/949-315

18: 45ч. “SALSA” (начинаещи ) – Митко 

19: 45ч. “BACHATA” (всички нива ) – Митко 

20: 30ч. “CUBAN SALSA” (всички нива ) – Митко