Зала Аеробика

Comments are closed

 

 

 

 

 

ПОНЕДЕЛНИК 

08:45ч. “Kangoo Jumps”- Марина, за обувки GSM: 0882/949-315 

10:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11:00ч. “Body Balance” – Илияна 

12:00ч. “BobyPump” – Злати

16:00ч. “Тae Bo” – Емо

17:25ч. “Степ аеробика”  – Мики 

18:25ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

19:45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

 

ВТОРНИК

08:45ч. “CrossFit-Tabata” Емо

09:50ч. “Yoga Pilates” – Светла 

12:00ч. “Yoga Fit” – Илияна

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17:25ч. “Tae Bo” – Емо (няма час на 29.08.2017г.)

18:30ч. ” Zumb@” – Злати

19:50ч. “Insanity Tae Bo” –  Емо

 

СРЯДА

08:45ч. “Kangoo Jumps”- Марина, за обувки GSM: 0882/949-315

10:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11:00ч. “Body Balance” – Илияна

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати

16:00ч. “CrossFit-Tabata” – Емо 

17:25ч. “Степ аеробика” – Мики

18:25ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати

19:45ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

 

ЧЕТВЪРТЪК

08:45ч. “CrossFit-Tabata” Емо

09:50ч. “Yoga Pilates” – Светла 

12:00ч. “Yoga Fit” – Илияна

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17:25ч. “Тae Bo” – Eмо

18:30ч. “BobyPump” –  Злати

19:50ч. “Insanity Tae Bo” – Емо

 

ПЕТЪК

08:45ч. “CrossFit-Tabata” Емо

10:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

11:00ч. “Body Balance” – Илияна

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати

16:00ч. “Тae Bo” – Емо (няма час на 01.09.2017г.)

17:30ч. “Степ аеробика” – Мики 

18:30ч. “Комбинирана гимнастика” – Мими

19:50ч. “CrossFit-Tabata” Емо 

 

СЪБОТА

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла 

10:00ч. Народни танци (напреднали) – Светла 

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) – Светла 

12:00ч. “Комбинирана гимнастика” – Злати 

13:20ч. “CrossFit-Tabata”  – Емо

14:30ч. “Zumba@” – Злати (до 03.09.2017г. – не се провежда)

16:00ч. “Tae Bo” – Емо  

17:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

18:15ч. “Kangoo Jumps”- Марина, за обувки GSM: 0882/949-315

НЕДЕЛЯ

09:00ч. Народни танци (начинаещи) –  Светла 

10:00ч. Народни танци (напреднали) –  Светла

11:00ч. Народни танци (майсторски клас) –  Светла 

12:00ч. “Fitball” – Злати 

13:20ч. “CrossFit-Tabata” Емо

14:30ч. “Zumb@” – Злати (до 03.09.2017г. – не се провежда)

16:00ч. “Цялостна кондиция на тялото” – Плами 

17:20ч. “Kangoo Jumps“- Мариназа обувки GSM: 0882/949-315 

18:45ч. “SALSA” (начинаещи) – Митко

19:45ч. “BACHATA” (всички нива) – Митко 

20:30ч.  “CUBAN SALSA” (всички нива) – Митко